С
т
а
т
и
в
і
с
н
и
к
о
м
м
и
р
у

Благодійність

Кожен з вас може допомогти дитині!

Поспішайте зробить добро!

Перераховуючи кошти через організацію "Світ Щастя" ви допомагаєте дітям переселенців зі східних областей України, які постраждали від військових дій і найбільше потребують підтримки

Я хочу допомогти!


Ви можете вибрати одну з категорій потреб, на яку хочете перерахувати гроші.


Війна в Україну зачепила кожного з нас. Всі ми відчуваємо свою відповідальність і потребу допомогти тим, хто постраждав від військових дій. Благодійна організація «Світ Щастя» вибрала своїм пріоритетним напрямком надання матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги дітям-переселенцям із східних областей.

Війна позбавила їх житла, друзів, мирного і спокійного життя, але ми зобов'язані забезпечити кожній дитині нормальні соціально-побутові умови, повернути впевненість у завтрашньому дні і подарувати віру в мирне майбутнє.

Діти - це майбутнє нашої країни і в наших силах захистити їх від усіх негараздів і подарувати щасливе дитинство, якого вони гідні. Благодійна організація «Світ Щастя» співпрацює з громадською організацією «Київ. Діти. Схід», яка займається соціальною адаптацією сімей переселенців зі східних областей.
Введіть суму яку ви хочете пожертвуватиНатисканням кнопки меню "БЛАГОДІЙНІСТЬ", Ви надаєте свою повну згоду на укладання усного договору з посередником, на використання сплачених Вами грошей з благодійною метою. Інформацію щодо використання сплачених Вами грошей можливо отримати за запитом на електронну адресу: muse@avera.com.ua

Стать посланником мира