С
т
а
т
и
в
і
с
н
и
к
о
м
м
и
р
у

Про проект

Мир Щастя – спільнота творчих людей, які бажають Україні Миру.

Ідея

Проект передбачає створення об'єктів творчості та самовираження в різних сферах, об'єднаних загальною тематикою - «Україна - земля миру і щастя».

МІСІЯ

Донести через творчість, що Україна - прекрасна країна, яка варта миру і щасливого життя, а українці - щирі, привітні і патріотичні люди, які прагнуть миру на своїй землі.

ЦІЛІ

  1. Підвищити імідж України в очах світової спільноти. Щоб Україна асоціювалася не з негативними аспектами і трагічними новинами, а з Перевагами сучасної України - країни з духовними, творчими, освіченими людьми, красивою природою і величною архітектурою.
  2. Популяризація Всесвітнього Дня Миру (21 вересня) в Україні з метою припинення вогню та насильства. З широким проведенням переговорів, молитов і заходів за Мир.
  3. Творення Миру в нашій країні через відновлення Миру в душі і розумі українців.
  4. Створення масштабного Креативного простору «MirArt» від Марини Щербенко з метою демонстрації творчого потенціалу України та бажання українців жити в Мирі і Щасті.
  5. Допомога дітям і сім'ям біженців з проблемних зон України.

Проект стартує в Україні з перспективою виходу на всесвітній ринок. Для участі, ми запрошуємо гідних представників нашої країни, з різних сфер: зірок шоу-бізнесу та спорту, лідерів думок, бізнесменів, творчих людей і просто небайдужих громадян нашої країни, які готові стати Посланцями Миру і висловити своє мирне прагнення за допомогою мистецтва. На даний момент ми є єдиним проектом в Україні, який підтримала всесвітня організація Peace One Day.