С
т
а
т
и
в
і
с
н
и
к
о
м
м
и
р
у

3D-тур

Про проект

Мир Щастя – спільнота творчих людей, які бажають Україні Миру.

Ідея

Проект передбачає створення об'єктів творчості та самовираження в різних сферах, об'єднаних загальною тематикою - «Україна - земля миру і щастя».

МІСІЯ

Донести через творчість, що Україна - прекрасна країна, яка варта миру і щасливого життя, а українці - щирі, привітні і патріотичні люди, які прагнуть миру на своїй землі.

ЦІЛІ

  1. Підвищити імідж України в очах світової спільноти. Щоб Україна асоціювалася не з негативними аспектами і трагічними новинами, а з Перевагами сучасної України - країни з духовними, творчими, освіченими людьми, красивою природою і величною архітектурою.
  2. Популяризація Всесвітнього Дня Миру (21 вересня) в Україні з метою припинення вогню та насильства. З широким проведенням переговорів, молитов і заходів за Мир.
  3. Творення Миру в нашій країні через відновлення Миру в душі і розумі українців.
  4. Створення масштабного Креативного простору «MirArt» від Марини Щербенко з метою демонстрації творчого потенціалу України та бажання українців жити в Мирі і Щасті.
  5. Допомога дітям і сім'ям біженців з проблемних зон України.

Проект стартує в Україні з перспективою виходу на всесвітній ринок. Для участі, ми запрошуємо гідних представників нашої країни, з різних сфер: зірок шоу-бізнесу та спорту, лідерів думок, бізнесменів, творчих людей і просто небайдужих громадян нашої країни, які готові стати Посланцями Миру і висловити своє мирне прагнення за допомогою мистецтва. На даний момент ми є єдиним проектом в Україні, який підтримала всесвітня організація Peace One Day.

Selfie

#щастяцемир

#счастьеэтомир

#happymir

Зроби селфі з табличкою «Щастя - це мир!»

завантаж на сайт

зміни світ!

Стать посланником мира
Помилка | Щастя - це мир!

Помилка

×

Повідомлення про помилку

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eventdes/happymir.com.ua/www/includes/bootstrap.inc:1376) в drupal_send_headers() (рядок 1224 із /home/eventdes/happymir.com.ua/www/includes/bootstrap.inc).
  • PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'eventdes_hmir'@'91.222.136.106' for table 'watchdog': INSERT INTO {watchdog} (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => cron [:db_insert_placeholder_2] => Attempting to re-run cron while it is already running. [:db_insert_placeholder_3] => a:0:{} [:db_insert_placeholder_4] => 4 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => http://happymir.com.ua/ua [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 54.92.170.149 [:db_insert_placeholder_9] => 1531957749 ) в dblog_watchdog() (рядок 160 із /home/eventdes/happymir.com.ua/www/modules/dblog/dblog.module).
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.